Fellow Joey Mug White 350 ml bílý

1 190 

Katalogové číslo: 3859 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Fellow Big Jo je elegantní hrnek s dvojitou stěnou. Objem je 350 ml (12 oz).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Joey Mug White 350 ml bílý

Cena za Fellow Joey Mug White 350 ml bílý je 1190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Joey Mug White 350 ml bílý dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Joey Mug White 350 ml bílý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3859.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: Loveramics – Twisted Latte Glass 360ml – Green, G. Benedikt Atlantis 210 ml šálek s podšálkem, Acme Espresso Range Large Cup Milk 280 ml, Loveramics – Twisted Latte Glass 360 ml