Fellow Monty Espresso Cup White 90 ml 2 ks

1 190 

Katalogové číslo: 3869 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Šálek Monty v bílé barvě pro přípravu espressa.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Monty Espresso Cup White 90 ml 2 ks

Cena za Fellow Monty Espresso Cup White 90 ml 2 ks je 1190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Monty Espresso Cup White 90 ml 2 ks dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Monty Espresso Cup White 90 ml 2 ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3869.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější šálky na espresso, ristretto - Zahřejte si své srdce i tělo s našimi křehkými šálky na espresso a ristretto. Nechte se unášet vůní kávy a užijte si skvělý start do dne plný chuti a energie. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si tu správnou dávku kofeinu, která vám dodá sílu na celý den. Podobné produkty: Hario Espresso Shot sklenice 80 ml, Aoomi Sand Mug A04 80 ml, Fellow Monty Espresso Cup Black 90 ml 2 ks, Aoomi Yoko Mug A04 80 ml