FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 50g

68 

Katalogové číslo: 15740050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Čokoláááda… Jak ji máte nejraději? My v kávě. Za otestování rozhodně stojí rozpustná, lyofilizací vyrobená Frappe Čokoláda. Najdete v ní chuť poctivé mexické kávy korunovanou delikátní čokoládou. Připravte si mléko, kostky ledu a šejkr. Lepší letní osvěžení těžko najdete. Nebo kávu podávejte jako horké cappuccino. Třeba se skořicí nebo hřebíčkem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 50g

Cena za FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 50g je 68 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE ČOKOLÁDA – rozpustná káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15740050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: SMETANOVÁ rozpustná káva, 500g, CAPPUCCINO rozpustná káva, 250g, FRAPPE JAHODA – rozpustná káva, 50g, ARAŠÍDOVÉ MÁSLO rozpustná káva, 100g