FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 100g

113 

Katalogové číslo: 15680100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Frappe je když… Svítí sluníčko a vy nic nemusíte. Přijede návštěva a doma je hned veselo. Jste v práci a všechno jde hezky od ruky. Zkrátka pohoda, radost, elán. Vyzkoušejte frappe z lyofilizované kávy ochucené karamelem. S kávou, ledem, mlékem a malou lžičkou cukru v jedné sklenici je každý den krásný.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 100g

Cena za FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 100g je 113 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15680100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva rozpustná ochucená - Podobné produkty: FRAPPE TOFFEE – rozpustná káva, 500g, IRISH CREAM rozpustná káva, 500g, FRANCOUZSKÁ VANILKA rozpustná káva, 250g, SLANÝ KARAMEL rozpustná káva, 500g