FunCakes pearl choco balls dark pink – tm.růžová – 8ks

95 

Katalogové číslo: 8720143516559 Kategorie:

Popis

FunCakes čokoládová dekorace – tm.růžová – 8ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes pearl choco balls dark pink – tm.růžová – 8ks

Cena za FunCakes pearl choco balls dark pink – tm.růžová – 8ks je 95 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes pearl choco balls dark pink – tm.růžová – 8ks dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes pearl choco balls dark pink – tm.růžová – 8ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143516559.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dekorace na dort - Podobné produkty: Křupavé kuličky – bílá čokoláda – 100g, Čokoládová srdíčka – bílá – 100g, 3D Zápich do dortu – Jubilejní 15, SLEVA: FunCakes dekorační cukr – žlutý – 80g