SLEVA: FunCakes Butterscotch – karamelizovaný cukr – jemný 250g

109 

Katalogové číslo: 8720143513091 Kategorie:

Popis

Minimální trvanlivost: 30/09/2021

Karamelizovaný cukr k přímému použití

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí SLEVA: FunCakes Butterscotch – karamelizovaný cukr – jemný 250g

Cena za SLEVA: FunCakes Butterscotch – karamelizovaný cukr – jemný 250g je 109 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o SLEVA: FunCakes Butterscotch – karamelizovaný cukr – jemný 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. SLEVA: FunCakes Butterscotch – karamelizovaný cukr – jemný 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720143513091.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dekorace na dort - Podobné produkty: Atlasová stuha – dětská modrá – 22,5m/ 25mm, FunCakes Cukrová dekorace Flower mix pink – růžová kvítka 24ks, FunCakes jedlé sušené květiny – Okvětní lístek růže – 5g, FunCakes Cukrový posyp – mini hvězdičky žluté – 60g