FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks

349 

Katalogové číslo: 8720512692181 Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks

Cena za FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks je 349 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks dozvědět více informací?

Ano můžete. FunCakes potravinářský fix – Sada – 5ks – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8720512692181.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Potravinářské fixy - Podobné produkty: FunCakes potravinářský fix – Leaf Green – zelená (1,3g), Jedlý fix Fractal – růžová – Rose, Rózsaszín (1,3 g), Jedlý fix Fractal – nebeská modrá – Sky Blue, Égszínkék (1,3 g), RD Cake Craft Pen Multipack – jedlé fixy – 5ks