G. Benedikt Basic 180 ml šálek bez ouška bez podšálku

120 

Katalogové číslo: 2680 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Samotný hrnek objemu 180 ml z kolekce G. Benedikt Basic z kvalitního porcelánu. Hrnek neobsahuje ouško ani podšálek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Basic 180 ml šálek bez ouška bez podšálku

Cena za G. Benedikt Basic 180 ml šálek bez ouška bez podšálku je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Basic 180 ml šálek bez ouška bez podšálku dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Basic 180 ml šálek bez ouška bez podšálku – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2680.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Bond – 300 ml Mug – Denim, Loveramics Bond – 150 ml Cappuccino cup and saucer – White, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Berry, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – Taupe