G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek

193 

Katalogové číslo: 812 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek o objemu 150 ml modelu Lifestyle od značky G. Benedikt.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek

Cena za G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek je 193 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 812.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Ribby 140 ml hrnek, G. Benedikt Daisy 180 ml šálek, Loveramics Brewers – 250ml Embossed Tasting Cup – Pink, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – River Blue