G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku

108 

Katalogové číslo: 2678 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek malé velikosti na kávu či čaj o objemu 90 ml z kolekce G. Benedikt Basic z kvalitního porcelánu. Produkt nezahrnuje podšálek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku

Cena za G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku je 108 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška bez podšálku – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2678.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Bond – 300 ml Mug – White, Loveramics Brewers – 80ml Embossed Tasting Cup – Yellow, Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek, G. Benedikt Basic 90 ml šálek bez ouška s podšálkem