Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek

150 

Katalogové číslo: 458 Kategorie:

Popis

Bílý šálek Lázeňské kávy, který vám bude dělat společnost při vašich chvilkách s kávou. Jeho objem je vhodný pro espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek

Cena za Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek je 150 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek dozvědět více informací?

Ano můžete. Lázeňská káva 80 ml šálek a podšálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 458.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Time 340 ml šálek na polévku s podšálkem, G. Benedikt Fitness-line 450 ml šálek, G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek použitý + podšálek použitý, Acme Espresso Range Small Cup Penguin 150 ml