G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem

314 

Katalogové číslo: 2706 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Hrnek bez ouška o objemu 230 ml z kvalitního porcelánu od značky G. Benedikt v setu i s podšálkem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem

Cena za G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem je 314 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2706.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: Aoomi Yoko Mug A02 330 ml, G. Benedikt Désirée 230 ml šálek s podšálkem, Aoomi Sand Mug A02 330 ml, G. Benedikt Melodie 240 ml šálek a podšálek