G. Benedikt Isabelle 220 ml šálek

193 

Katalogové číslo: 2745 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Isabelle vyniká chybějícími okraji na nádobí, proto působí velice elegantně a čistě. Šálek o objemu 220 ml je vhodný k servírování latte či filtrované kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Isabelle 220 ml šálek

Cena za G. Benedikt Isabelle 220 ml šálek je 193 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Isabelle 220 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Isabelle 220 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2745.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Šálky na caffe latté - Připravte si svůj oblíbený caffe latte v jedinečném stylu s našimi šálky, které nejenže zdobí vaši kávu, ale také přidávají ten správný šmrnc do vašeho každodenního rituálu. Podobné produkty: G. Benedikt Bellevue 220 ml šálek bez ouška s podšálkem, G. Benedikt Désirée 230 ml šálek bez ouška s podšálkem, Aoomi Sand Mug A02 330 ml, Loveramics Dale Harris – 200ml Cappuccino Cup – Celadon Green