G. Benedikt Optimo 270 ml šálek

169 

Katalogové číslo: 803 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Větší šálek s ouškem ze silnostěnného porcelánu na dvojité espresso nebo větší kávu s mlékem. Šálek o objemu 270 ml je vhodný jak do designových restaurací, tak i do domácnosti.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Optimo 270 ml šálek

Cena za G. Benedikt Optimo 270 ml šálek je 169 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Optimo 270 ml šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Optimo 270 ml šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 803.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Princip 180 ml šálek s podšálkem, G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek použitý, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – River Blue, G. Benedikt Bellevue 150 ml šálek s podšálkem