G. Benedikt Ribby podšálek

135 

Katalogové číslo: 2835 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Bílý podšálek z porcelánové soupravy Ribby o průměru 12 cm je vhodný pod hrnek Ribby. Kvalitní porcelán od výrobce G. Benedikt, který je svým porcelánovým nádobím proslulý.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Ribby podšálek

Cena za G. Benedikt Ribby podšálek je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Ribby podšálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Ribby podšálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2835.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Basic 300 ml šálek bez ouška s podšálkem, Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Taupe, G. Benedikt Bellevue 180 ml šálek s podšálkem, Loveramics Egg – Cafe Latte 300 ml Cup and Saucer – Black