Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Beige

559 

Katalogové číslo: 3386 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Šálek na kávu značky Loveramics, který byl vytvořen ve spolupráci s šampionem WBC 2017, Dalem Harrisem. Šálek s odolným tělem a ideálním tvarem pro váš latte art.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Beige

Cena za Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Beige je 559 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Beige dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Dale Harris – 150ml Flat White Cup – Beige – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3386.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Egg – Flat White 150 ml Cup and Saucer – Butter Cup, Loveramics Tulip – Cup and sauecr – Cappuccino 180 ml – Denim, Acme Espresso Range Demitasse Cup Weka 70 ml, G. Benedikt Onda 180 ml šálek s podšálkem