G. Benedikt Ribby víčko na hrnek COF0525

160 

Katalogové číslo: 2838 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Bílé víčko z porcelánové soupravy Ribby je vhodný na hrnek Ribby. Kvalitní porcelán od výrobce G. Benedikt, který je svým porcelánovým nádobím proslulý.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Ribby víčko na hrnek COF0525

Cena za G. Benedikt Ribby víčko na hrnek COF0525 je 160 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Ribby víčko na hrnek COF0525 dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Ribby víčko na hrnek COF0525 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2838.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: G. Benedikt Ambassador 70 ml šálek, G. Benedikt Lifestyle 150 ml šálek, Loveramics Tulip – Cup and sauecr – Cappuccino 180 ml – Teal, Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Teal