Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Yellow

687 

Katalogové číslo: 3355 Kategorie:
Značka: Loveramics

Popis

Šálek na kávu značky Loveramics, řada Tulip. Silný a odolný šálek se svou charakteristickou jasně zbarvenou, vysoce lesklou povrchovou úpravou.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Yellow

Cena za Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Yellow je 687 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Yellow dozvědět více informací?

Ano můžete. Loveramics Tulip – Cup and saucer – Cafe Latte 280 ml – Yellow – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3355.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Loveramics Nomad Granite 250 ml, G. Benedikt Josefine 130 ml šálek vysoký s podšálkem, G. Benedikt Princip 180 ml šálek s podšálkem, G. Benedikt Le Choco 150 ml šálek