G. Benedikt Time 100 ml bílý šálek

181 

Katalogové číslo: 2854 Kategorie:
Značka: G Benedikt

Popis

Šálek na kávu značky G. Benedikt. Řada Time je specifická dokonalým spojením elegance, funkčnosti a nadčasového designu. Šálek o objemu 100 ml je vhodný na servírování lunga.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí G. Benedikt Time 100 ml bílý šálek

Cena za G. Benedikt Time 100 ml bílý šálek je 181 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o G. Benedikt Time 100 ml bílý šálek dozvědět více informací?

Ano můžete. G. Benedikt Time 100 ml bílý šálek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2854.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější porcelán - V naší kategorii porcelánu najdete nejen klasické bílé talíře a šálky, ale také moderní designové kousky, které oslní vaše hosty. Rozmanitost barev, tvarů a vzorů porcelánu vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Ať už hledáte porcelán pro svatbu, večeři s přáteli nebo jen pro každodenní použití, u nás… Podobné produkty: Aoomi Dust Mug 05 170 ml, Loveramics Egg – Espresso 80 ml Cup and Saucer – Ice Blue, Origami Aroma Cup podšálek žlutý, Loveramics Egg – Cappuccino 200 ml Cup and Saucer – Granite