Georgia Ramon – Bílá čokoláda s příchutí Rakytník & Jogurt

220 

Katalogové číslo: 2476 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Georgia Ramon Rakytník & Jogurt

Vylepšeno aromatickým ovocným rakytníkem a osvěžujícím jogurtem.

Bílá čokoláda, kterou používáme, je vyrobena z kakaového másla z Dominikánské republiky.

Složení: kakaové máslo, surový třtinový cukrjogurtový prášek (16%), sušené plnotučné mléko , rakytníkový prášek (rakytníková dužina, rýžová mouka) (10%). Emulgátor: slunečnicový lecitin. 

Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Bez lepku 
Může obsahovat stopy ořechů

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon – Bílá čokoláda s příchutí Rakytník & Jogurt

Cena za Georgia Ramon – Bílá čokoláda s příchutí Rakytník & Jogurt je 220 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon – Bílá čokoláda s příchutí Rakytník & Jogurt dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon – Bílá čokoláda s příchutí Rakytník & Jogurt – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2476.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládová sada – Nákupy v Paříži – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Baseball, Čokolandia Střelec – Čokoládové znamení zvěrokruhu, Čokolandia Renault – Čokoládový znak