Georgia Ramon – Bílá s příchutí Maliny & Růže BIO

220 

Katalogové číslo: 2191 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Georgia Ramon Maliny & Růže BIO

Vyčištěno aromatickými, ovocnými malinami a vzácným bulharským růžovým olejem (rosa damascena). Maliny se sklízejí zralé a plné chuti a okamžitě se lyofilizují. To znamená, že si zachovají plnou ovocnou a kyselou vůni.

Pro naši čokoládu používáme 100% čistý éterický růžový olej. Získává se pomocí parní destilace. Růžový olej z Bulharska, kde se růže pěstují od roku 1710, je považován za nejkvalitnější. Cena za litr v bio kvalitě, kterou používáme, se pohybuje mezi 25 000 až 40 000 EUR.
Výroba je velmi složitá. Květy se sbírají ručně a z 1 000 kg růžových lístků se získá pouze 200–300 g růžového oleje.
V naturopatii je růžový olej dlouho považován za všelék a používá se ve velmi širokém spektru.
Bílá čokoláda, kterou používáme, je vyrobena z kakaového másla z Dominikánské republiky.

Složení: kakaové máslo, surový třtinový cukr, sušené plnotučné mléko, sušené maliny (12%), olej z růží (rosa damascena) (<0,01%).
Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Bezlepkový
Může obsahovat stopy ořechů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon – Bílá s příchutí Maliny & Růže BIO

Cena za Georgia Ramon – Bílá s příchutí Maliny & Růže BIO je 220 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon – Bílá s příchutí Maliny & Růže BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon – Bílá s příchutí Maliny & Růže BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2191.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládová sada – IT servis s mobily (malá), Čokolandia Čokoládová sada – Cyklista, Čokolandia Čokoládová sada – Sestřička č. 2, Čokolandia Čokoládové nářadí – auto sada Peugeot