Georgia Ramon Brasil Tmavá 73% BIO

180 

Katalogové číslo: 2785 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Brazílie je největší a nejlidnatější zemí Jižní Ameriky. S výjimkou Chile a Ekvádoru má Brazílie společnou hranici s každou další jihoamerickou zemí.

COOPOAM je družstvo ze státu Pará východně od Amazonie, které se spojilo s dalšími pěti družstvy a vytvořilo Cooperativa Central De Produçâo Orgânica Na Transamazonica E Xingu – CEPOTX.
Celkem 90 farem a 150 rodin producentů pěstuje organické a Fairtrade certifikované kakao na 1 125 hektarech.

Obsah kakaa: 73%

Složení: kakaová hmota, surový třtinový cukr, kakaové máslo.
Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Odrůda kakaa: Trinitario
Profil vůně: červené a tropické ovoce, med, rum

Bezlepkový

Vegan

Může obsahovat stopy ořechů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Brasil Tmavá 73% BIO

Cena za Georgia Ramon Brasil Tmavá 73% BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Brasil Tmavá 73% BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Brasil Tmavá 73% BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2785.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: KACAU – Mango, růžová sůl Tmavá 74 %, Čokolandia Čokoládová sada – Čajový set, Maxi sada čokoládového nářadí s kladivem – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Hudební set č. 3