Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO

180 

Katalogové číslo: 2190 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO

Haiti je ostrovní stát nacházející se na ostrově Hispaniola ve Velkých Antilách. Haiti se nachází v západní části ostrova a sousední stát Dominikánská republika ve východní části.

Před více než stoletím zahájila rodina Dufortů své aktivity v kávovém průmyslu. Rodina byla jedním z největších vývozců kávy na Haiti. V roce 1970 začala společnost pražit kávu sama a nyní je největší pražicí kávy na Haiti. V průběhu let pracovali, učili se a rostli společně se zemědělci a družstvy. Úsilí o kvalitu pomohlo zvýšit povědomí o hodnotě ovoce.

Se stejnou filozofií založila rodina Dufortů v roce 2014 novou společnost s pěstiteli kakaa. Rovněž by měli být schopni lépe rozpoznat hodnotu svého produktu a mělo by se také zvýšit ocenění konečného spotřebitele. Pod názvem „Produits des Iles SA (PISA)“ založili výrobní závod na severu Haiti, centru pěstování kakaa. Nejvzdálenější plantáž, která se nachází uprostřed pěti hlavních regionů, trvá maximálně tři hodiny jízdy autem.
Síť nyní zahrnuje více než 1 500 ekologických zemědělců, přičemž průměrná velikost plantáží je relativně malá a největší je jen jeden hektar. PISA podporuje zemědělce ve všech záležitostech, ať už jde o pěstování nebo nové vybavení, a zaměstnanci jezdí na plantáže šest dní v týdnu, aby si koupili čerstvé kakaové lusky. Za krátkou dobu dokázala PISA zvýšit průměrnou sklizeň a více než zdvojnásobit příjem kakaových farmářů.

Obsah kakaa: 58%

Složení: Haiti kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, surový třtinový cukr.
Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Odrůda kakaových bobů: Trinitario & Criollo
Aromatický profil: Mléčně krémová s jemnou ovocnou a ořechovou notou.

Prežení: střední
Broušení: 24 hodin
Konšování: Bez

Bezlepkový
Může obsahovat stopy ořechů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO

Cena za Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Haïti Mléčná Čokoláda 58% BIO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2190.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Ford Mustang – Čokoládový znak, Čokolandia Čokoládový Jin-Jang, Čokolandia Čokoládová sada – Vánoční překvapení č. 1, Čokolandia Čokoládová sada – pro pivaře