Georgia Ramon Mléčná Čokoláda 55% s kávou a kakaovými nibsy

180 

Katalogové číslo: 2225 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Georgia Ramon  Mléčná Čokoláda 55% s BIO kávou Arabica a kakaovými nibsy

Mléčná čokoláda s kávou Arabica praženou v pražírně Speicherstadt v Hamburku. Kávová čokoláda nádherně harmonizuje s křupavými kakaovými nibsy, které vyrábíme z kakaa z Dominikánské republiky.

Obsah kakaa: 55%

Složení: Kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, surový třtinový cukr, kávová zrna (9%)
Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Aromatický profil: Mléčně krémová s kávovou chutí .

BEZ LEPKU


Může obsahovat stopy ořechů

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Mléčná Čokoláda 55% s kávou a kakaovými nibsy

Cena za Georgia Ramon Mléčná Čokoláda 55% s kávou a kakaovými nibsy je 180 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Mléčná Čokoláda 55% s kávou a kakaovými nibsy dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Mléčná Čokoláda 55% s kávou a kakaovými nibsy – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2225.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Definite Chocolate Definite – Tmavá s dominikánským rumem 75%, Čokolandia Čokoládové lízátko – Traktor, Čokolandia Čokoládová Afrika, Čokolandia Čokoládová sada – Sheriff Junior č. 2