Georgia Ramon Vegan čokoláda s příchutí Červená řepa & Kokos

220 

Katalogové číslo: 2335 Kategorie:
Značka: Georgia Ramon

Popis

Georgia Ramon Červená řepa & Kokos VEGAN
 

Bílé veganské choci lastury s odtučněnou kokosovou moukou a práškem z červené řepy sušené na vzduchu, rafinované praženými kokosovými lupínky.

Složení: kakaové máslo, surový třtinový cukr, prášek z červené řepy (16%), pražené kokosové lupínky (8%), kokosová mouka (7%).

Pokud není uvedeno jinak, všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. DE-ÖKO-003 Zemědělství EU / mimo EU.

Obsah kakaa: 38%.

Bezlepkové
Veganské

Může obsahovat stopy ořechů a mléka

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Georgia Ramon Vegan čokoláda s příchutí Červená řepa & Kokos

Cena za Georgia Ramon Vegan čokoláda s příchutí Červená řepa & Kokos je 220 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Georgia Ramon Vegan čokoláda s příchutí Červená řepa & Kokos dozvědět více informací?

Ano můžete. Georgia Ramon Vegan čokoláda s příchutí Červená řepa & Kokos – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2335.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Krakakoa – Tmavá 59 % s mořskou solí a pepřem, Čokolandia Čokoládová sada – Pro realitního makléře, Čokolandia Čokoládový znak Policie, Theo&Philo – Mléčná čokoláda s ořechy Pili a Pinipig