GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g

220 

Katalogové číslo: 00100250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Populární odrůdu Bourbon charakterizují malá a pravidelná zrna, nízká acidita a plné tělo. Guatemalská plantážní káva by ve vašem portfoliu oblíbených dobrot neměla chybět. Mimořádně intenzivní, ovocně aromatická a středně pražená – zachutná jako malé ristretto i klasické espresso.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g

Cena za GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g je 220 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA – ANTIQUA SAN JUAN SCR90 zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 00100250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: Peru Diamante Verde SHB EP – zrnková káva, 250g, GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 250g, GUATEMALA SHB EP SANTA CLARA – zrnková káva, 250g, Guatemala Black Honey Coban – zrnková káva, 500g