KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 250g

315 

Katalogové číslo: 00090250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Dvouáčková superstar vám připraví velmi intenzivní kofeinový zážitek. Tato stoprocentní keňská arabika je zárukou výrazného aroma, příjemné kyselosti a ovocné harmonie. Sametovou hebkost si zamilujete hned po prvním doušku. Druhý vás utvrdí, že jste si vybrali to nejlepší. S třetím ochutnáním se přiblížíte kávovému nebi.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 250g

Cena za KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 250g je 315 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 00090250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: NIKARAGUA SHB EP MARAGOGYPE – zrnková káva, 100g, PERU ANDES GOLD zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE SOUTH OF MINAS zrnková káva, 50g, Peru Diamante Verde SHB EP – zrnková káva, 100g