GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g

1 421 

Katalogové číslo: 14470500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jak asi chutná sklizeň z etiopských kávovníků pěstovaných v Guatemale? Teď máte možnost to zjistit.Jedinečná odrůda Geisha plodí na středoamerické plantáži kávu velmi vyvážené, sladce kakaové a jemně oříškové chuti. Je po ní sháňka na celém světě. Není divu, farma Finca Nueva Granada je zasazena v zeleni mezi dvěma sopkami, ke zpracování používá vlastní pramenitou vodu a každé kávové třešni věnuje zvláštní pozornost. Výsledek stojí zato!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g

Cena za GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g je 1421 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA GEISHA FINCA NUEVA GRANADA – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14470500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: PANAMA GEISHA ESMERALDA – Micro Lot, 500g, BRAZÍLIE DOLCE DIAMANTINA – zrnková káva, 250g, INDONESIE SULAWESI SULOTCO ESTATE BIO – zrnková káva, 100g, BOLÍVIE AA – zrnková káva, 250g