GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 500g

438 

Katalogové číslo: 15300500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Dokonale vyvážená chuť, vynikající zpracování. Do vašich šálků míří skvost, který bude bavit zkušené požitkáře i občasné vychutnávače. Guatemalská sklizeň z farmy La Cabana vyniká svěžestí, ve které je jasně zřetelná čokoládová sladkost. Proto je o ni mezi baristy takový zájem a proto se nikdy neomrzí. Speciální káva vyrostla obklopena banánovníky, byla sklizena v době nejvyšší zralosti a zpracována pečlivým promýváním. Sbíhají se vám sliny?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 500g

Cena za GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 500g je 438 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15300500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: Venezuela Maracaibo – zrnková káva, 100g, JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva, 100g, INDONÉSIE SUMATRA LINTONG zrnková káva, 1000g, HONDURAS GENUINE MARCALA zrnková káva , 250g