GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g

555 

Katalogové číslo: 16730500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Bez kofeinu neznamená bez chuti nebo bez radosti. Právě naopak! Káva, která byla dekofeinizovaná speciálním švýcarským postupem, je výborná po všech stránkách. Pokud jde o chuť, čekají vás jemná čokoláda, lískové oříšky a milá stopa dřeva, pokud jde o aroma, těšte se na jedinečný, středně intenzivní zážitek. Každý doušek Guatemala HB Swiss Water Decafe zanechá v ústech libou krémovitost.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g

Cena za GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g je 555 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16730500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková bezkofeinová káva - Podobné produkty: KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 100g, PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 500g, KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 50g, BRAZÍLIE MINAS SWISS WATER DECAF- zrnková káva , 250g