PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 50g

92 

Katalogové číslo: 16720050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Možná patříte k těm, kdo kávu milují, ale měli by trochu ubrat na množství. Pro takové případy máme bezkofeinovou plantážní arabiku z tradičního peruánského regionu. Speciálním, patentovaným švýcarským postupem přišla o stimulační účinky, ale uchovala si úžasnou chuť a vynikající aroma. Najdete v nich hedvábné tóny čokolády, ořechů a červeného ovoce.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 50g

Cena za PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 50g je 92 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. PERU GRADE 1 SWISS WATER DECAFE BIO – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16720050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková bezkofeinová káva - Podobné produkty: GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 50g, GUATEMALA HB SWISS WATER DECAFE – zrnková káva, 500g, KOLUMBIE EXCELSO SWISS WATER DECAFE – zrnková káva , 50g, BRAZÍLIE MINAS SWISS WATER DECAF- zrnková káva , 1000g