GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 250g

330 

Katalogové číslo: 11510250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Nedaleko přírodní rezervace, mezi dvěma sopkami, ve stínu stromů. Tak vyrostla na malé rodinné plantáži La Providencia unikátní káva intenzivní chuti. Mikrolot s plným tělem a nádechem karamelu i čerstvého ovoce uspokojí kávomilce s nejvytříbenějším vkusem. Pěstování, sklizni i zpracování kávy Guatemala La Providencia byla věnována maximální pozornost. A je jisté, že už žádná jiná káva nebude vonět, chutnat a vypadat stejně.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 250g

Cena za GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 250g je 330 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA LA PROVIDENCIA – Micro Lot, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11510250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 250g, INDONÉSIE JAVA BLAWAN ESTATE – Micro Lot, 100g, JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g, Honduras Gerardo Mejía – El Tontolo – Anaerobic Natural, 100g