JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g

1 368 

Katalogové číslo: 12510500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Káva ze Středního Východu se mezi slavnými kolegyněmi rozhodně neztratí. Jemenská produkce proslula velmi vyváženou chutí, v níž se objevují stopy čokolády, kakaa, papáji a ananasu. Kávovníky pěstují drobní jemenští farmáři více než 600 let. A dlužno dodat, že způsob zpracování kávových třešní nedoznal během té doby velkých změn. Díky tomu se můžeme těšit z kávy divoké, výrazné chuti, která je ovšem dostupná jen v omezeném množství.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g

Cena za JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g je 1368 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. JEMEN ASRAR HARAZ BIO – Micro Lot, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12510500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Káva přímo od farmářů a kávové legendy - Podobné produkty: Peru SHB EP Finca Rosenheim – microlot, 50g, PANAMA ARABICA SHB EP BOQUETE LAS DALIAS FINCA MARY – Micro Lot, 100g, BRAZIL NATURAL ARABICA CERRADO NY2/3 – Micro Lot, 100g, KOLUMBIE HUILA ROJAS ESTATE GEISHA – Micro Lot, 50g