GUATEMALA SHB El JAGUAR, 50g

75 

Katalogové číslo: 07950050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Jste-li příznivci extra výjimečných pochutin, pak je káva z Guatemaly pro vás tím pravým. Už podle názvu poznáte, že je šelmovsky dobrá. Ne nadarmo ji odborníci řadí mezi nejlepší kávy deštných pralesů. Ano, přesně tam, ve vlhkém a chladném přítmí stoletých stromů i mladých lián se rodí káva silná a svěží zároveň. Stejná jako tamní jaguáři.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SHB El JAGUAR, 50g

Cena za GUATEMALA SHB El JAGUAR, 50g je 75 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SHB El JAGUAR, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SHB El JAGUAR, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 07950050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: KOLUMBIE EXCELSO MEDELIN EP FANCY zrnková káva, 1000g, ETHIOPIA SIDAMO GRADE1 zrnková káva, 50g, EKVÁDOR ALTURA BIO – zrnková káva, 250g, Zambia Washed Arabica Plus Catimor – zrnková káva, 500g