KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g

156 

Katalogové číslo: 00090100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Dvouáčková superstar vám připraví velmi intenzivní kofeinový zážitek. Tato stoprocentní keňská arabika je zárukou výrazného aroma, příjemné kyselosti a ovocné harmonie. Sametovou hebkost si zamilujete hned po prvním doušku. Druhý vás utvrdí, že jste si vybrali to nejlepší. S třetím ochutnáním se přiblížíte kávovému nebi.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g

Cena za KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g je 156 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. KEŇA AA SUPERSTAR zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 00090100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: BRAZÍLIE SOUTH OF MINAS zrnková káva, 250g, MALAWI PB – zrnková káva, 50g, JAVA JAMPIT A/WP-1X Estates zrnková káva, 500g, MEXICO MARAGOGYPE BARRANCO HAND zrnková káva, 1000g