GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g

252 

Katalogové číslo: 12940250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Vybuchla naposledy v roce 1972. Její svahy pokrývá prales, nahoře suť. A dala jméno výtečné kávě, kterou pod ní guatemalští farmáři několikrát do roka sklízejí. Acatenango je pro mnohé turisty neodolatelným dobrodružstvím. Stejně tak pro milovníky káv s vyváženým tělem, střední kyselostí a čistým chuťovým profilem. Zrnka z kopců tyčících se nad Tichým oceánem chutnají po meruňkách, pomerančích a čokoládě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g

Cena za GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g je 252 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12940250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: Brazílie Cemorrado Chocolate Edition NY2 scr. 17/18, 50g, GUATEMALA SHB EP ACATENANGO – zrnková káva, 100g, KUBA SERRANO SUPERIOR zrnková káva, 100g, GUATEMALA SANTA ROSA LA CABANA – zrnková káva, 50g