MALAWI MZUZU – zrnková káva, 50g

75 

Katalogové číslo: 11950050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Všechno, co se na Malawi děje, souvisí se stejnojmenným jezerem. Turisté ovšem do prezidentské republiky na jihovýchodě Afriky nejezdí jen za křišťálově čistou vodou a faunou národního parku zapsaného v UNESCO. Mnohé z nich zajímá speciální káva – sladká, jemná, delikátní. Ta ze společenství Mzuzu v sobě ukrývá střední aciditu a sladkost citrusových plodů doplněnou karamelem s čokoládou. Roční produkce je poměrně malá, tak neváhejte ani chvilku!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí MALAWI MZUZU – zrnková káva, 50g

Cena za MALAWI MZUZU – zrnková káva, 50g je 75 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o MALAWI MZUZU – zrnková káva, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. MALAWI MZUZU – zrnková káva, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11950050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: TANZANIA AA North Fine Quality zrnková káva, 50g, BRAZÍLIE SANTOS NY2 17/18 FINE CUP ALFENANS DULCE, 100g, PAPUA NOVA GUINEA (PNG) Sigri Estate zrnková káva, 500g, PAPUA NOVA GUINEA (PNG) Sigri Estate zrnková káva, 1000g