Hario Immersion Switch SSD-INT-200

1 099 

Katalogové číslo: 5117 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Japonská značka Hario představuje svůj inovativní dripper Immersion Switch V60-03, ve kterém se snoubí dvě metody přípravy kávy. Těmi jsou filtrace a louhování. Díky ocelové kuličce se dripper uzavře, čímž proběhne proces louhování. Po stisknutí tlačítka se káva uvolní a následně se přefiltruje do připravené  nádobky.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario Immersion Switch SSD-INT-200

Cena za Hario Immersion Switch SSD-INT-200 je 1099 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario Immersion Switch SSD-INT-200 dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario Immersion Switch SSD-INT-200 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5117.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky, Timemore Tianmu Water Tray, Dripper Hario V60 keramický bílý (VDC-02W),Hario dripper V60-02 keramický – bílý (VDC-02W), Kalita Wave 185 skleněný dripper černý