Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý

488 

Katalogové číslo: 439 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Nastartujte svůj den s kávou Vašich snů – dáváte přednost silné? slabší? hořké? Díky tomuto setu si připravíte kávu takovou, jakou ji máte nejraději.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý

Cena za Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý je 488 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 439.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario V60-02 keramický červený VDC-02R, Fellow Stagg Pour-Over Dripper X, Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý, Hario V60-02 plastový čirý VD-02T