Hario V60-03 plastový VD-03T

249 

Katalogové číslo: 30 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Dripper je skvělým pomocníkem při přípravě filtrované kávy. Díky této verzi vykouzlíte až 6 šálků kávy najednou – předveďte své umění před partou přátel!

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hario V60-03 plastový VD-03T

Cena za Hario V60-03 plastový VD-03T je 249 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Hario V60-03 plastový VD-03T dozvědět více informací?

Ano můžete. Hario V60-03 plastový VD-03T – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 30.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: E&B LAB Drip Stand, Hario Largo Dripper pro čaj a základna, Hario V60-01 Double Mesh Metal Dripper DMD-01-HSV, Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový čirý