HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva, 100g

899 

Katalogové číslo: 14230100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Plantáže jsou malé, ale je jich hodně. Káva je z nejluxusnějších na světě a patřičně vzácná. Kávovníky pocházejí z Brazílie, ale na Havaji plodí náramně. Dokonalou arabiku ze západní části Havajských ostrovů nejlépe popíšete až po ochutnání. Vysoce intenzivní zážitek korunuje kompozice květin, manga a čokolády. Káva Hawaii Kona Hula Daddy stojí na světové špici. Je zkrátka exkluzivní.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva, 100g

Cena za HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva, 100g je 899 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. HAWAII KONA HULA DADDY – zrnková káva, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 14230100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva - 100% Arabica - Podobné produkty: MALAWI PB – zrnková káva, 100g, ZIMBABWE AA – zrnková káva, 100g, UGANDA AA MOUNT RWENZORI zrnková káva, 100g, INDONÉSIE BALI PARADISE – zrnková káva, 250g