HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 1000g

576 

Katalogové číslo: 13281000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Ten, kdo holduje chilli, je veselé mysli a pevného zdraví. Papričky pálivé chuti jsou tak populární, že se jimi koření nejen maso a omáčky, ale také nejrůznější sladké dobroty. Horká čokoláda je jednou z nich. Kombinace chuti jakostního kakaa a štiplavého chilli provokuje k dalšímu doušku. Prohřeje tělo až po konečky prstů a vyčaruje blažený úsměv na tváři. Neobvyklý nápoj se jistě stane i vašim oblíbencem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 1000g

Cena za HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 1000g je 576 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 1000g dozvědět více informací?

Ano můžete. HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 1000g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 13281000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Horká čokoláda - Podobné produkty: Horká čokoláda v prášku s kokosovým cukrem BIO, 1000g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – ZÁZVOR, 1000g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 500g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO, 100g