HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 100g

95 

Katalogové číslo: 13220100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Co se vám vybaví, když ucítíte vůni malin? Letní podvečer? Babiččina marmeláda? Nebo kousek čokolády k svačině spořádaný někde pod lesem? To všechno v sobě ukrývá horká čokoláda s chutí sladkých malin. Zahřeje vás po túře na běžkách, osvěží před pracovní schůzkou. Kakao, jak známo, obsahuje hormon lásky a štěstí. Dopřejte si malinové potěšení bez ohledu na povinnosti. Každý den je přece stvořen k radování.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 100g

Cena za HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 100g je 95 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MALINA , 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 13220100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Horká čokoláda - Podobné produkty: Horká čokoláda v prášku s kokosovým cukrem BIO, 50g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MINT, 500g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 50g, Horká čokoláda – Arašídové máslo, 250g