HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 500g

313 

Katalogové číslo: 17470500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Skořice má tisíc způsobů využití. Tím nejoblíbenějším je ochucování nápojů. V kombinaci s čokoládou vytvoří neodolatelné duo – hladký, nasládlý, kakaový prášek skvěle doplňuje hřejivé, lehce peprné a mimořádně voňavé skořicové aroma. Vše v BIO kvalitě! Rozmíchejte tuhle směs v horkém mléku. Získáte dobrotu pro zdravé snídaně, svačiny i večeře.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 500g

Cena za HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 500g je 313 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – SKOŘICE , 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17470500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Horká čokoláda - Podobné produkty: HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – CHILI, 50g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – ZÁZVOR, 1000g, HORKÁ ČOKOLÁDA V PRÁŠKU 42% BIO – MINT, 250g, Horká čokoláda v prášku s kokosovým cukrem BIO, 50g