Huskee Charcoal víčko 4 kusy

545 

Katalogové číslo: 5217 Kategorie:
Značka: Huskee

Popis

Tmavé víčko Huskee je univerzální velikosti. Sedí na všechny velikosti a barvy kelímků značky Huskee.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Huskee Charcoal víčko 4 kusy

Cena za Huskee Charcoal víčko 4 kusy je 545 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Huskee Charcoal víčko 4 kusy dozvědět více informací?

Ano můžete. Huskee Charcoal víčko 4 kusy – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5217.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termohrnky, termosky, cestovní hrnky na kávu - Žhavá káva v chladných dnech i na cestách? S našimi termohrnky, termoskami a cestovními hrnky si můžete užít své oblíbené nápoje vždy a všude. Teplotu si můžete nastavit podle svého gusta a užít si tak perfektní chuť kávy nebo čaje kdykoliv a kdekoliv. Podobné produkty: KeepCup Original Clear Sunlight S 227 ml, Asobu Le Baton 500 ml stříbrná, Kinto Day Off termoska oranžová 500 ml, KeepCup Helix Original Black M 340 ml