IMS sprcha SP200IM ø 48,8 mm

700 

Katalogové číslo: 5291 Kategorie:
Značka: IMS

Popis

I.M.S. se zabývá profesionální výrobou sprch pro hlavy kávovarů.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí IMS sprcha SP200IM ø 48,8 mm

Cena za IMS sprcha SP200IM ø 48,8 mm je 700 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o IMS sprcha SP200IM ø 48,8 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. IMS sprcha SP200IM ø 48,8 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5291.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sítka a sprcha hlavy kávovaru - V této kategorii najdete vše, co potřebujete k tomu, aby váš kávovar fungoval jako nový! Od sítka pro dokonalé filtrování až po sprchu hlavy, která zajistí rovnoměrné rozložení vody pro dokonalou chuť vaší kávy. Zaručeně si u nás vyberete ten správný doplněk pro vaše oblíbené ranní nápoje. Podobné produkty: E&B LAB MA200RNT Nanotech sprcha, IMS sprcha MA200IM ø 56,4 mm, Dalla Corte sprcha DCDR023, Rocket Espresso sprcha E61