IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm

1 157 

Katalogové číslo: 4540 Kategorie:
Značka: IMS

Popis

Nerezová sprcha o průměru 51,9 mm modelu CI200NT od značky IMS.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm

Cena za IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm je 1157 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4540.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sítka a sprcha hlavy kávovaru - V této kategorii najdete vše, co potřebujete k tomu, aby váš kávovar fungoval jako nový! Od sítka pro dokonalé filtrování až po sprchu hlavy, která zajistí rovnoměrné rozložení vody pro dokonalou chuť vaší kávy. Zaručeně si u nás vyberete ten správný doplněk pro vaše oblíbené ranní nápoje. Podobné produkty: La Marzocco sprcha, PB Šroubovák 75 mm, IMS sprcha CI200IM Ø 51,5mm, E&B Lab SR200RNT Nanotech sprcha