JoeFrex Tamping Mat S

290 

Katalogové číslo: 4525 Kategorie:
Značka: JoeFrex

Popis

Tampovací podložka JoeFrex ve velikosti S.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí JoeFrex Tamping Mat S

Cena za JoeFrex Tamping Mat S je 290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o JoeFrex Tamping Mat S dozvědět více informací?

Ano můžete. JoeFrex Tamping Mat S – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4525.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejlepší podložky pod tamper - Pro dokonalou přípravu vašeho espressa nezapomeňte na podložky pod tamper - chrání nejen vaši kávovou sedlinu, ale i vaši baristickou duši. Podobné produkty: ECM Pěchovací stanice, Rocket Espresso pěchovací stanice, Rhinowares Classic Bench tampovací podložka, ECM Nastavitelná pěchovací stanice