Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto

569 

Katalogové číslo: 711347733338 Kategorie:
Značka: Sealpod

Popis

Svoboda výběru kávyDíky nerezové znovu plnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš Dolce Gusto kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Úspora nákladůOproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna, nijak se nerozpadne. Kapsle se uzavírá silikonovým víčkem, které také není omezené počtem použití díky upravené dírce pro jehlu kávovaru. Se znovu plnitelnou kapslí rozhodně ušetříte. EkologieKapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. KompatibilitaKapsle Sealpod jsou kompatibilní s většinou kávovarů Nescafè® Dolce Gusto®, nefungují se stroji Dolce Gusto® LUMIO, COLORS a VertuoLine ™. Bližší informace k kompatibilitě naleznete na stránce výrobce zde Snadné použitíPoužití je skutečně velice snadné. Kapsli naplňte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru a to po okraj, na který dosedá nerezový víčko, kávu lehce upěchujte lžíci, položte nerezový víčko. Vrch kapsle zbavte přebytečné kávy a nasadtě na ní silikonové víčko. Kapsli vložte do kávovaru tak, aby jehla dosedla do předpřipravené dírky. Dále postupujete klasicky, jako při originálních kapslích 🙂 Každé balení obsahuje: 1x nerezová kapsle Sealpod, 1x nerezový filtr, 1x nerezový víko, 1x silikonové víčko. Materiál: kapsle – nerezová ocel, víčko – silikon (BPA free). Upozornění: abyste předešli přetrhnutí černého víčka, vyčkejte alespoň 1 minutu po vaření, než zvednete držák na kapsle. Dolce Gusto je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto

Cena za Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto je 569 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto dozvědět více informací?

Ano můžete. Kapsle Sealpod pro DolceGusto 1x,Kapsle Sealpod pro Dolce Gusto – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 711347733338.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Kapsle do kávovaru - V naší kategorii kapslí do kávovaru najdete široký výběr chutí, které vám dodají energii a potěší vaše chuťové buňky. Ušetříte si tak čas a připravíte si skvělou kávu jednoduše a rychle. Vyberte si ze široké škály značek a druhů kapslí a užijte si dokonalou kávovou zážitek. Podobné produkty: Kapsle The Miners Nespresso 10ks – Colombia Monte Bonito Decaf,The Miners Nespresso kapsle- Colombia Monte Bonito Decaf, Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ®, Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®, Espresso v kapsli Brazílie – Ponto Alegre 20 ks