Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ®

499 

Katalogové číslo: 9b8c3ff712f0 Kategorie:
Značka: Sealpod

Popis

Svoboda výběru kávyDíky nerezové znovu plnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš Nespresso ® kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Úspora nákladůOproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna. Nijak se nerozpadne. S přípravou každé kávy je nutné pouze použít nové víčko, které vychází na 2,49 Kč. Se znovu plnitelnou kapslí můžete uspořit až 70% nákladů. EkologieKapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. KompatibilitaKapsle Sealpod jsou kompatibilní s většinou kávovarů Nespresso se třemi propichovacími hroty, (nikoliv typ Vertuoline). Funguje s Nespresso Citiz, Citiz-milk, Concept, Essenza, Essenza Krups, Essenza Mini, Gran Maestria, Inissia, Latissima +, Latissima, Le Cube, Maestria, Pixie, U a U-milk, Expert, Creatista Plus. Bližší informace ke kompatibilitě na stránce výrobce: zde. Snadné použitíPoužití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, nalepíte jednorázové víčko a vložíte do kávovaru. Každé balení obsahuje: 1x nerezová kapsle Sealpod, 1x odměrka, 1x černé víčko pro uchování čerstvosti, 100x nalepující víčko (lze dokoupit >>zde<<) Materiál: kapsle – nerez, víčko – aluminium Kapsle pojme 4,5 až 5 g kávy, přibližně 1 a půl odměrky (s odměrkou v sadě). NESPRESSO je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ®

Cena za Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ® je 499 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ® dozvědět více informací?

Ano můžete. Kapsle Sealpod pro Nespresso 1x,Kapsle Sealpod pro Nespresso ® – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 9b8c3ff712f0.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Kapsle do kávovaru - V naší kategorii kapslí do kávovaru najdete široký výběr chutí, které vám dodají energii a potěší vaše chuťové buňky. Ušetříte si tak čas a připravíte si skvělou kávu jednoduše a rychle. Vyberte si ze široké škály značek a druhů kapslí a užijte si dokonalou kávovou zážitek. Podobné produkty: Kapsle Sealpod pro DolceGusto – papírové FILTRY 200ks,Papírové filtry pro kapsle Sealpod pro Dolce Gusto 200ks, Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®, Espresso v kapsli Brazílie Ponto Alegre 50 ks, Kapsle Sealpod pro DolceGusto – náhradní silikonové VÍČKO,Náhradní silikonové víčko Sealpod pro nerezovou kapsli Dolce Gusto ®